Naše společnost zajištuje ekologickou likvidaci všech druhů autovraků po celém Jihomoravském kraji. Po dohodě možno i v jiných krajích. Tato služba je na jižní Moravě zcela bezplatná, včetně odtahu vozidla určeného k likvidaci. Za každé kompletní vozidlo určené k likvidaci, vyplácíme finanční bonus od 2000 Kč za kompletní autovrak. Výše výkupní ceny je zcela individuální a závisí na konkrétním typu vozidla.

Dále provádíme výkup vozidel nad rok výroby 2001: zejména bouraná, vytopená nebo rozkradená auta, auta s mechanickou závadou (vadný motor, převodovka,...),vozidla vyřazená v tzv. polopřevodu a další. Vozidla vykupujeme za ceny stanovené po telefonické dohodě. Dále můžeme zajistit odtah vozidla či vyřazení zlikvidovaného vozu na příslušném odboru dopravy. Naším hnacím motorem je především individuální přístup a spokojenost zákazníků. Snažíme se maximálně vyjít vstříc požadavkům zákazníků, např. odvoz autovraků je možné realizovat již od dvou hodin od telefonického kontaktu, a to i o víkendech nebo svátcích (samozřejmě podle naší aktuální vytíženosti).

Již jsme se setkali se situacemi, kdy majitelé autovraků naletěli pochybným lidem, kteří slibovali likvidaci jejich vraku. Majitelé vozidlo odevzdali a potřebné dokumenty k ekologické likvidaci, ani samotný autovrak již nikdy neviděli - v takovém případě již nijak není možné vozidlo ekologicky zlikvidovat v souladu se zákonem (nemožnost zrušení zákonného ručení, vůz je stále v evidenci atd.).

Tohle se vám u nás stát nemůže, protože vždy, když odvážíme vrak, ihned na místě vydáváme protokol o převzetí vozidla k likvidaci s razítkem a podpisem. Po likvidaci vozidla pak vystavujeme likvidační protokol. Můžete nám věřit, svěřte EKO likvidaci vašeho nepotřebného vozu profesionálům!

Náš vozový park disponuje dvěma odtahovými speciály Iveco Daily vybavenými elektrickým navijákem a ložnou plochou odtahové nástavby o délce 4,5m u prvního speciálu a 5,2m u druhého speciálu. 

Můžete nám důvěřovat:

- 5 let na trhu

- tisíce spokojených klientů

- garance vystavení protokolu o převzetí vozidla a likvidačního protokolu

- odtah autovraku je na jižní Moravě vždy zdarma

- zdarma vyřešíme zánik vozidla na úřad